Equips 2015-16

Viu l’Handbol

Viu
Jugadors/es: Roger Oliveras, Júlia Oliveras, Quim Amich, Aitor García, Mireia Corrons, Iona Gámez, Ariadna Moliner, Llorenç Taixé, Núria Taixé, Nil Camps, Aleix Torras, Èrik Àngel, Paula Hernando.

Entrenadors/es: Elías Galiano, Raquel Arnau, Jordina Marsal i Júlia Subirana.

 

Aleví Femení

Aleví Femení

Jugadores: Judit Solanelles, Alba Senar, Núria Checa, Mèlat Olivé, Aroa Sánchez.

Entrenadores: Laura Baraldés i Èlia Roca.

 

Aleví Masculí

Aleví Masculí

Jugadors: Oriol Cirera, Àlex Pajuelo, Joan Valentí, Guerau Llansana, Aniol Gumà, Xavier Malpartida, Oriol Pou, Arnau Vargas, Anton Aguilera, Jan Estévez, Arnau Albareda, Raul Cáceres, Pol Tarrida, Èric Garcia, Daniel Ferrer, Alvaro Muñoz, Hugo Cazorla, Pol Molinero, Pol Solís, Marc Monclús, Ot Palmés, Santiago Gutiérrez.

Entrenador/a: Roger Calzada i Anna Vázquez.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2484 

 

Infantil Femení

Infantil Femení

Jugadores: Marina Martí, Laia Moyes, Carla Carbó, Xènia Méndez, Natàlia Vidal, Ariadna Sanjuan, Marta López, Èlia Dueñas, Alba Camañes, Dàmaris Rosa.

Entrenadors/es: Pere Sendra, Carles Serra i Maria Mayol.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2859

 

Infantil Masculí

Infantil Masculí
Jugadors: Agustín Vázquez, Biel Morales, Pol Calvet, Marc Muntané, Isaac Castro, Sergi Callejas, Bernat Bisbal, Marc Garcia, Èric Perianes, Arnau Quintana, Daniel León, Dimas Fruitós, Edgar Marí, Igor Brunet, Guillem Núñez, Arnau Claramunt.

Entrenador/a: Roger Calzada i Laura Baraldés.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2993

 

Cadet Femení

Cadet Femení
Jugadores: Júlia Subirana, Aida López, Amanda Sanjuan, Laia Tarrida, Olga Núñez, Ane Crespo, Elise Vivier, Alba Casé, Gal·la Gómez, Abril Horcas, Jana Elvira, Andrea Romero, Laia Sanuy.

Entrenadors: Joan Alcoberro i Hilari Canales.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2881    

 

Cadet Masculí

Cadet Masculí

Jugadors: Toni Barrantes, Xavier Oliva, Cesc Carles, Arnau Capitán, Max Segura, Josep Bové, Martí Méndez, Nil Subirana, Daniel Navarro, José A. Herrerías.

Entrenadors: Pol Cantero, Elías Galiano i José A. Herrerías.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2909

 

Cadet Masculí Athlètic

Cadet Masculí Athletic Jugadors: Marc Andreu, Gerard Simon, Iker Sabuquillo, Biel Hornas, Joel Solanelles, Xavier Reina, Toni Puig, Marc Espinagosa, Arnau Torner, Juan Fernando Almendro, David Malpartida, Marc Martínez, Ivan Ruiz, Ivan Salazar.

Entrenadors: Pol Cantero, Elías Galiano i José A. Herrerías.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2845 

 

Juvenil Femení

Juvenil FemeníJugadores: Júlia Subirana, Laia Tarrida, Núria Rizo, Marcel·la Esquerra, Maria Barrantes, Èlia Roca, Carla Bisbal, Paula Domingo, Oriana Quintero, Marta Hernández, Maria Mayol.

Entrenadors: Xavier Corbinos i Joan Alcoberro.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2676 

 

Juvenil Masculí

Juvenil Masculí

Jugadors: Adrià Senar, Nicolàs Orozco, Àlex Campos, Guillem Aribau, Jordi Balsells, Manel Muñoz, Joel Caño, Iván Hernández.

Entrenador: José Manuel Jiménez.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=3282

 

Special – FAP Apinas

Equips_CHI_2014_1511Jugadors:

Entrenadors:

 

Primer equip femení

Sènior Femení
Jugadores: Laura Baraldés, Jordina Marsal, Laura Ferrera, Maria Noguera, Marta Muñoz, Raquel Arnau, Alicia Nieto, Ainoa Rizo, Lola Lomas, Mònica Bisbal, Queralt Badia, Anna Vázquez, Júlia Estany.

Entrenador: Josep Garcia.

Resultats i classificació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2756

 

Primer equip masculí

Sènior Masculí

Jugadors: David Díaz, Pere Sendra, Roger Calzada, Daniel Fons, Esteban Lezama, David de la Cerda, José A. Ramallo, David Cubí, José Luis Alvarez, Rubén Alvarez, Oscar Visa, Robert Canadell, Jordi Grado, Pol Cantero, Elías Galiano, Jordi Vilarrubias, Marc Tarrida.

Entrenador: José Manuel García.

Resultats i classifació: http://handbol.playoffinformatica.com/FormCompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idJornada=2484

Be Sociable, Share!

2 comentaris a l'entrada: Equips 2015-16

  1. IOLANDA JUNYENT diu:

    VOLDRIA INFORMACIÓ PER APUNTAR AL MEU FILL A L’EQUIP, PERÒ VOLDRIA SABER SI HI HA CATEGORIA PER A LA SEVA EDAD. ÉS DEL 2010. GRÀCIES

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *